banner154

Mutlu Ayrılıyorlar

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde emeklilik dilekçesi veren Ziya Saraç, Ali Birgün, Niyazi Fenaz, Atilla Mutlutürk, Osman Çalışır, Yılmaz Göktürk ve Mehmet Tavşan, tazminatlarını tam olarak ve zaman geçirmeden ödeme sözü veren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye çiçek verip teşekkür etti.

Mutlu Ayrılıyorlar
Hüseyin Sözlü’nün genç bir belediye başkanı olduğunu ve genç bir ekiple çalışmak istemesinin en doğal hakkı şeklinde görülmesi gerektiğini belirten emeklisi gelen çalışanlar, “Kendisine tazminat hakkımızın tamamını emekli olur olmaz vereceğini taahhüt ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Gençlerin önünü açmamız gerek. Hüseyin Sözlü Başkanımıza başarılar diliyoruz” diyerek, mutlu ayrıldıklarını söylediler.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de, taksit taksit ödenecek tazminatın bir işe yaramayacağını bildiklerini ifade ederek, belediyede çalışarak millete hizmet etmiş ve emekliliği hak etmiş çalışanlara teşekkürü borç bildiğini ifade etti. Başkan Sözlü, “Hak ettikleri tazminatı tek parçada vererek, bu konudaki yükümlülüğümüzü yerine getireceğiz. Hizmetlerinden dolayı hepsine teker teker teşekkür ediyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2014, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232