banner154
banner235

Adana Emniyetinin acı dünü

 Adana'da dün şehit cenazesine yetişmeye çalışırken motorize ekiplerden bir polis memuru şehit olurken, mesai dönüşünde kalp krizi geçiren polis memuru kurtarılamadı. Bir polis memuru da 'Polisi intihara sürüklemeyin' yazılı not bırakıp intihar etti.

Adana Emniyetinin acı dünü
banner255
Adana'da dün 3 polis memuru talihsiz olaylarla hayatını kaybetti. Şehit cenazesine yetişmeye çalışırken kaza yapan motorize ekiplerden bir polis memuru şehit olurken, mesai dönüşünde bir polis kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti, borçlarından dolayı da bir polis memuru intihar etti.

Adana'da 3 aile, son 24 saatte acı haberlerle yıkıldı. Art arda gelen üzücü olaylar, Hatay'daki Amanos dağlarında PKK ile girdikleri çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Salih Kayan için tören düzenlenen saatlerde başladı.
 


Geride gözü yaşlı eş ve evlat bıraktı

Sabah saatlerinde şehit Salih Kayan'ın cenaze konvoyuna katılmak için yola çıkan motorize ekip kaza yaptı. Kaldırıma çarptıktan sonra 12 metre sürüklenen motosikleti kullanan Fırat Ulaş (27) şehit oldu. Ulaş'ın cenazesinde akıllarda kalan, 3 yaşındaki oğlunun tabutuna son kez bakışı ve geride bıraktığı gözü yaşlı eşi oldu.
 
Mesaiden dönerken hayatını kaybetti

Bir başka acı haber de hemen arkasından geldi. Mesaiden dönerken otomobilde kalp krizi geçirerek hastanede tedavi altına alınan Adana Emniyet Müdürlüğü Ekipler Amirliğinde görevli polis memuru Ramazan Saçan, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
 
'Polisi intihara sürüklemeyin' demişti

Borçlarından dolayı bunalıma girdiği iddia edilen evli ve 2 çocuk babası Kenan B. de, Facebook'ta "Buruk Mezarlığı'nda çaresiz hissediyorum" diye paylaşım yaptıktan sonra babasının Buruk Mezarlığı'ndaki kabri başında beylik tabancasıyla başına ateş ederek intihar etti. Polis memurunun intihar etmeden 6 gün önce sosyal medya hesabında "Polisi intihara sürüklemeyin" paylaşımı yaptığı öğrenildi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232