banner154

Nihat Doğan'dan anlamlı hareket

Sanatçı kimliğinin yanı sıra verdiği sosyal mesajlarla da adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Nihat Doğan, Hazreti Muhammed'in (SAV) doğum günü olan Mevlid Kandili dolayısıyla sosyal paylaşım ağı 'twitter'da 'İyi ki doğun Ya Resulallah' adlı bir kampanya başlattı.

Nihat Doğan'dan anlamlı hareket
Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, Hazreti Muhammed'in (SAV) doğum günü olan Mevlid Kandili dolayısıyla sosyal paylaşım ağı twitter'da "#iyikidogdunyaresulallah" konu başlığıyla bir kampanya başlattı. Takipçilerinden kendisine destek vermelerini isteyen Nihat Doğan, Mevlid Kandili dolayısıyla Hazreti Muhammed (SAV) ismini, dünyanın en çok takip edilen sosyal paylaşım sitesi twitter'ın en çok konuşulan konusu yapmak için böyle bir girişimde bulunduğunu ifade etti. "#iyikidogdunyaresulallah" konu başlığı, kısa zamanda Twitter Türkiye'de hakkında en çok konuşulan konu (Trend Topic) olmayı başardı.
 
Takipçilerinden gelen konuyla ilgili mesajları da paylaşan Nihat Doğan, zaman zamanda Kur'an-ı Kerim'den ayetler yazarak takipçilerini daha çok paylaşım yapmaları için uyardı. Nihat Doğan, hedefinin Mevlid Kandili dolayısıyla önümüzdeki iki gün içinde 1 milyon paylaşım gerçekleştirilmesini sağlamak olduğunu da ifade etti.
 
Hz. Muhammed (SAV), 571 yılında Kameri aylardan Rebiü'l-evvel ayının 12. gecesi doğmuştur. Bu geceye bu nedenle "Mevlid Kandili" denilmektedir. Ülkemizde Mevlid Kandili, 3 Şubat Cuma günü (bugün) kutlanıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386