Mersin'de ‘Anneni neden dövüyorsun’ diyen dedesini darp etti Mersin'de ‘Anneni neden dövüyorsun’ diyen dedesini darp etti

Türkiye'nin en köklü ve en büyük iyilik hareketi olan Türk Kızılay’ın Mersin Yenişehir Şubesi, 27 Eylül - 3 Ekim Mevlid-i Nebi haftası münasebetiyle, Yenişehir ilçesinde gül dağıtımı gerçekleştirdi. Palm City Alışveriş Merkezi’nde kurulan stantta görev alan ekipler, Peygamberimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V) kutlu doğumu vesilesi ile Yenişehirlilere gül dağıttı. 
Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Mersin MÜSİAD Başkanı Sait Kayan ve Palm City AVM yönetiminin bağışçısı olduğu etkinlikte toplam 1250 gül dağıtıldı. 
“HEMŞERİLERİMİZE GÜL ARMAĞAN EDEREK İYİLİĞİN YAYILMASINA VESİLE OLDUK”
Etkinliğin ardından açıklamalarda bulunan Türk Kızılay Mersin Yenişehir Şube Başkanı Sıtkı Evren Arkan, “Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimiz Hz Muhammed (S.A.V) kutlu doğumu şehrimize; huzur, bereket ve esenlik getirsin. Türkiye'nin en köklü ve en büyük iyilik hareketi olan Türk Kızılay, gücünü ve enerjisini gönüllülerimizden alıyor. Bu sebeple Palm City Mersin AVM’ de gönüllü kazanım standımızı kurduk ve hemşerilerimize gül armağan ederek iyiliğin yayılmasına vesile olduk. Kıymetli bağışçılarımız Palm City Mersin AVM yönetimine, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’a, Mersin MÜSİAD Başkanı Sait Kayan’a değerli bağışlarından dolayı  çok teşekkür ederim” dedi.

Editör: Barış Köksal