Sosyal sorumluluk projesi kapsamında herkesin katılımına açık gerçekleştirilen programda; Kişisel Gelişim Uzmanı, Yazar ve Eğitmen Güray Gökal farklı konu başlıklarında eğitimler verdi. 

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen seminerde “Temel iletişim becerileri, beden dili ve mikro ifadeler, etkili konuşma ve hitabet sanatı” konularında eğitimler verildi. 

MIP Başkanlığına Vincent NG atandı MIP Başkanlığına Vincent NG atandı

Gökal, insanlarla hatalı iletişim kurmak iş hayatında, sosyal hayatta ve aile hayatında problemlere sebep olurken doğru ve etkili iletişim daha başarılı ve daha mutlu bir hayatın kapılarını açan bir anahtar olacaktır. “Bu tür seminer programlarıyla katılımcıların gerekli bilgi ve motivasyon kazanmalarını amaçlıyoruz” diye konuştu.

Türk Anneler Derneği Yenişehir Şubesi Başkanı Melahat Kılıç, anne bir çocuğun yaşamında karşılaştığı ilk öğretmendir. Vazgeçilmez değerde olan bilgilerin alındığı bir okuldur. Bu kapsamdan hareketle annelerimiz için bu tür seminer ve eğitim programlarımızı devam ettireceğiz dedi. 

Seminer Melahat Kılıç’ın, Güray Gökal’a teşekkür belgesi takdim etmesiyle sona erdi.

Editör: Barış Köksal