Özdemir mesajında şu ifadelere yer verdi;


Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘kimsesizlerin kimsesi’ olarak nitelendirdiği Cumhuriyetimiz hak, hukuk, adalet ve özgürlüğü temel alan bir ruhla kurulmuştur. Bu ruhun temelinde ise ulusal Kurtuluş Savaşımız bulunmaktadır.

Bundan tam 100. Yıl önce Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün eşsiz iradesi ve öncülüğüyle tüm zorluklara rağmen Kurtuluş Savaşı’nı başarıyla tamamlamış ve Cumhuriyeti kurmuş olan ülkemiz; bundan sonrasında da büyük ve kalıcı hedeflerine ulaşmayı sürdürecektir.

MESKİ, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini yerinde tespit ediyor MESKİ, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini yerinde tespit ediyor

Türkiye’nin her yerinde büyük bir gurur ve coşkuyla kutlayacağımız Cumhuriyetimizin 100. Yılı, hiç şüphesiz tarihimizde çok önemli bir mihenk taşı olarak yerini alacaktır. Bu anlamlı güne yaklaşırken; bizler de kendimizi Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün mirasını korumaya adayarak aydınlık bir gelecek için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere kurtuluş mücadelesinde canlarını ortaya koyan aziz şehitlerimizi minnetle yad ediyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun. 


 

Editör: Barış Köksal