Başkan Seçer, gençlerle bir araya geldi Başkan Seçer, gençlerle bir araya geldi

28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Yörük kızı Av. Havva Sibel Söylemez, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Söylemez, “AK Parti olarak bizler, ülkemizin kalkınması için emeği ile çalışan, alın teri döken tüm vatandaşlarımızın yanındayız. İlk günden beri hükümetimiz, emeğin hakça bölüşülmesi ve ülkemizin gelişmesi için mücadele ediyor” ifadelerini kullandı.
 
“TÜRKİYE’NİN EKONOMİK OLARAK GELİŞMESİNDE İŞÇİLERİMİZİN ÇABASI YATIYOR”
 
Ak Parti Hükümeti’nin her zaman işçilerin yanında bir tutum sergilediğini vurgulayan Söylemez, “Son yıllarda, Türkiye ekonomik ve sosyal alanda büyük bir gelişme kaydederek dünyada söz sahibi olan bir ülke haline geldi. Bu gelişmenin arkasında emeği ve alın teri olan tüm vatandaşlarımızın çabaları yatıyor. Ancak, bizim için yolun sonu değil, daha yapacak çok işimiz var. Toplumsal kalkınmamızı sürdürmek için durmadan çalışacağız” diye konuştu.
“Tüm emekçilerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum” ifadesini kullanan Söylemez, “AK Parti olarak, ülkemizde sosyal barışı sağlamak, emeğin yanında olmak ve herkesin haklarına saygı göstermek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Yarınlarımızın daha da güzel olması için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Editör: Barış Köksal