Soydan:" Biz, birliğin gücü ve projelerimizle geliyoruz" Soydan:" Biz, birliğin gücü ve projelerimizle geliyoruz"

İş insanı Koç, büyük bir özveriyle Toroslar’da çalışacağını ve herkesin başkanı olacağının altını çizerken, Toroslar'da değişimin kaçınılmaz olduğunu belirtti.

"2004'DE BÖLÜNMÜŞLÜK KAYBETTİRDİ"
2004 Yılındaki seçimlerde bölünmüşlük yüzünden büyük bir zaferi ellerinden kaçırdığını ifade eden Koç, "Eğer bugünkübirlik ve beraberlik olsaydı, belki de 20 yıldır Toroslar'ı CHP yönetiyor olacaktı. CHP'nin kalesi olacaktı. O yüzden yaşanılanlardan ders çıkarıp, birlik ve beraberlik içinde yarım kalan zaferi bugün tamamlamalıyız. Bölünmüşlük, ayrımcılık, kirli ve çirkin siyaset ile kara propagandadan uzak durmalıyız. Genel merkezimiz kimi aday gösterirse hep birlikte el ele zafere taşımalıyız" dedi.

"TOROSLAR CHP'NİN KALESİ OLMALI"
Yıllardır CHP’de olan ve büyük emekler veren Koç, partisinin adını Toroslar’a taşımak, CHP’nin burada nasıl çalışacağını göstermek için aday adayı olduğunu söyledi. 2004 yılında gerçekleştirilen yerel seçimlerde Toroslar’da yapılan ön seçimde birinci çıkan Koç, Toroslar’da Altı Ok bayrağını dalgalandırmakta iddialı. İş insanı ve Siyasetçi Koç, Toroslar’ı ‘baba ocağı’ olarak tanımlandığını ve Toroslar’ın maneviyatının kendisi için büyük bir önem taşıdığına vurgu yaptı. ‘Partimde bir nefer olarak pes etmeden çalıştım’ diyen Koç, şuanda bile aday gibi çalıştığını ve tamamen Toroslar’a konsantre olduğunu  ifade etti. 

Sinan Koç Kimdir?
İş İnsanı Sinan Koç Tuncelili bir ailenin çocuğu olarak 1972 yılında Mersin - Toroslar’da Dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Toroslar’da tamamladı.
Sinan Koç Ne İş Yapar?
Genç denilecek bir yaşta, 1994 yılında iş hayatına atıldı.  Halen onlarca insana istihdam sağladığı Turizm, Gıda ve Medya sektöründe faaliyet gösteren firmaların Yöneticiliğini yapmaktadır. Sinan Koç, halkın sorunlarını gündeme taşıdığı bölgenin en yüksek tirajlı gazetelerinden olan imece gazetesi imtiyaz sahibi, radyo MerKoç kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır
Sinan Koç Hangi Siyasi Partide Politika Yapıyor?
Sinan Koç, 1999 Yılında Cumhuriyet Halk Partisi adayı olarak Toroslar İlçesi’nden Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliğine seçildi.  2004 Yılında gerçekleştirilen yerel seçimlerde Toroslar ilçesinde yapılan önseçimden birinci çıkarak Toroslar Belediye Başkanlığına aday oldu.  CHP’nin bu güne kadar bölgede aldığı en yüksek oyu almasına rağmen çok az bir farkla seçilemedi.
O günden bu güne kadar parti de bir nefer olarak çalışmaya devam eden Sinan Koç, 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde, yıllardır hayalini kurdukları Altı Ok bayrağını Torosların dağlarında dalgalandırma hedefine ulaşmak amacıyla yeniden Toroslar Belediye Başkan A. Adayı Olmuştur.

Editör: Barış Köksal