Yüzde 25 kira artışı ne zamana kadar geçerli? Yüzde 25 kira artışı ne zamana kadar geçerli?

Silifke Kaymakamı Abdullah Aslaner himayesinde Boğsak’da bulunan Silifke Orman İşletme Müdürlüğü hizmet binasında düzenlenen toplantıda İşletme Müdürü Harun Boz bilgiler verdi.
Yangın esnasında yapılan çalışmalar ile yanan alanların rehabilitasyonu ve ağaçlandırılması hakkında bilgiler aktaran Boz, 2024 yılının orman yangınları açısından ülkemiz ve bölgemiz genelinde en az hasarla atlatacağı bir sezon olmasını diledi.
Yapılan toplantıdan son derece mutlu olduklarını ifade eden Türkiye Muhtarlar Federasyonu Silifke Şube Başkanı ve Keben Mahallesi Muhtarı Murat Temur, “Özellikle yangın esnasında yapılan çalışmalar hakkına aldığımız bilgilerle doğru bildiğimiz yanlışlarımızı öğrenmiş olduk. İlçemizde geçtiğimiz yıllarda çok büyük orman yangınları yaşadık. Olası bu tür yangınlara biz muhtarlar olarak daha etkili destek verebilmemiz için bu tür toplantılar çok önem arz ediyor. Bu toplantının yapılmasında başta Silifke Kaymakamımız Abdullah Aslaner olmak üzere Silifke Orman İşletme Müdürümüz Harun Boz ve çalışma ekibine çok teşekkür ederiz. İnşallah yangınsız bir sezonu geride bırakırız” dedi.

Editör: Barış Köksal