Başkan Seçer, gençlerle bir araya geldi Başkan Seçer, gençlerle bir araya geldi

Haftanın 7 günü hem sağlıklı hem doğal limonataları kentin dört bir yanında vatandaşla buluşturan Büyükşehir ekipleri, sıcak yaz günlerinde yurttaşların ferahlamasına yardımcı oluyor. C vitamini deposu, el yapımı buz gibi limonataları Tarsus Sanayi Sitesi’nde ki çalışan ve işyeri sahipleri ile buluşturduklarını ifade eden Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nda sosyal hizmetler uzmanı olarak görev yapan Yusuf Yazgı, “Vahap Amca’yla Tatlı Günler’ projesi çerçevesinde, Tarsus Sanayi Sitesi’ndeyiz. Burada bulunma amacımız, beden gücü ile çalışan ve emek veren vatandaşlarımızın, bu sıcakta içini serinletmek ve motivasyonlarına destek vermek” diye konuştu.
Yazgı, planlı bir biçimde haftanın her günü aralıksız bir şekilde Mersin’in farklı noktalarında limonata dağıtımlarının devam edeceğini ifade etti.
Tarsus Sanayi Sitesi esnaflarından Köksal Yalçınkaya, “Büyükşehir Belediyesine ikramları için çok teşekkür ederiz. Limonatalarınız harika” şeklinde konutu.
Bir diğer emekçi Sabahattin Çelikbilek ise “Vahap Başkanımıza, bu projesi için teşekkür ederim. Bu sıcakta serinlemek için limonata gerçekten iyi geldi” dedi.

Editör: Barış Köksal