banner154

Nida Beyoğlu Arslan Ramazan Bayramı'nı kutladı

BonaBant Yönetim Kurulu Başkanı Nida Beyoğlu Arslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Nida Beyoğlu Arslan Ramazan Bayramı'nı kutladı

Nida Beyoğlu Arslan mesajında şu ifadelere yer verdi;


Sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik gibi pek çok güzelliği içerisinde barındıran mübarek Ramazan ayını uğurlarken, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Toplumsal dayanışma ve birliğimizin temel taşlarından olan bayramlarımız, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olduğundan, hepimiz için büyük anlam taşımaktadır. Ramazan Bayramı’nın manevi iklimi de, sevgi ve saygı bağlarımızı güçlendirir, atalarımızdan bize miras kalan üstün değerlerimizi ebedi kılar. İslam alemini saran bu kutlu günleri gönüllerin kazanıldığı, dostluk ve muhabbet duygularının geliştiği müstesna günler olarak idrak etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; sevginin, saygının, barış ve kardeşliğin yüreklerdeki coşkusunun arttığı bu mübarek Ramazan Bayramı’nın milletimize, İslam alemine ve bütün insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, Mersinlilerin, İş dünyasının ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyorum

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner367

banner357