banner154

Miniso Mersin Marina'da açıldı

Yüksek kaliteli ev eşyaları, kozmetik başta olmak üzere birçok kategoride ulaşılabilir fiyatlarla ürünler sunan Japon esintili bir yaşam tarzı ürünleri perakendecisi Miniso, Dr. Fatih Gün ve Aslı Gürsoy Gün tarafından Mersin Marina'da hizmete açıldı. Ye Guofu tarafından kurulan MINISO, 2013 yılından bu yana ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, İspanya, BAE, Hindistan ve Meksika dahil olmak üzere 80'den fazla ülke ve bölgede 4.200'den fazla mağaza ile hizmet veriyor. 

Miniso Mersin Marina'da açıldı

Gerçekleştirilen açılışa AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Mersin iş dünyasının önemli isimleri katıldı. 


Miniso markası ile Mersin'de fark yaratacaklarını ifade eden Dr. Fatih Gün, açılış konuşmasında davetlilere kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederek, "Dünya çapında 4 bin 200'den fazla şubesi bulunan Japon markası Miniso'yu Mersin'e kazandırdığımız için oldukça mutluyuz. Miniso Mersin Marina şubemizde şuanda 6 binden fazla ürünle hizmet vermeye başlamış bulunuyoruz. Bizleri mağazamızın açılışında yalnız bırakmayan kent protokolüne ve Mersin iş dünyası mensuplarına şahsım ve Miniso ailesi adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. Açılış kent protokolünün kurdele kesimi ile son buldu. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner367

banner380

banner357