banner154

Mİlli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran Bitkivadisi'nde incelemelerde bulundu

Bir dizi ziyaret için Mersin'e gelen Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran, Bitkivadisi'nde incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında Bitkivadisi Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş ve Genel Müdür Hülya Doğmuş'tan önemli bilgiler aldı.

Mİlli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran Bitkivadisi'nde incelemelerde bulundu

Ziyarete Safran'ın yanı sıra Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, MTOSB Başkanı Sabri Tekli katıldı. Greenwind ve Hand Sept markaları ile adından söz ettirmeyi başaran Bitkivadisi üretim tesisini ziyaret eden Safran, pandemi nedeni ile hijyen ürünlerinin üretiminin oldukça önemli olduğuna dikkat çekti. 


Fabrikadaki çalışma alanları hakkında tek tek bilgi veren Doğmuş, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Üretim kapasitesini her geçen gün artırdıklarını belirten Doğmuş, "Markalarımız Türkiye geneline hızla yayılmaya devam ediyor. İhracat alanımızda da çalışmalarımız son hızıyla sürüyor. Markalarımıza ciddi derece bir talep söz konusu. Biz de bu talepleri en iyi şekilde değerlendirerek üretim kapasitemizi her geçen gün artırıyoruz" dedi. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner367

banner357