banner154

Mersin'deki o taksi durağından açıklama

Mersin'de bir taksicinin genç kızı yol ortasında sıkıştırdığı iddia edilen görüntülerle ilgili taksi durağından açıklama geldi.

Mersin'deki o taksi durağından açıklama

cukurovaexpres.com / ÖZEL HABER

Mersin'de Yağmur Taksi Durağı'nda taksi şoförü olarak çalışan bir kişinin yol ortasında bir genç kızı sıkıştırdığı ve arabayla yolunu kestiği görüntülerle ilgili gazetemize açıklama yapan taksi durağı sahibi, olayın aile içi bir sorun olduğunu, genç kızın taksi şoförünün kız kardeşi olduğunu ve kardeşini eve dönmesi için ikna etmeye çalıştığını belirtti. 

Taksi Durağı işletmecisi olayın iç yüzünü telefonla arayarak gezetemize şu şekilde anlattı "Taksi şoförümüz annesi tarafından aranarak kız kardeşi ile ilgili bir sorun olduğunu ve eve gelmesini söyledi. Taksi şoförümüz eve gittiğinde kız kardeşinin evi terk ettiğini öğrendi. Kız kardeşinin peşinden giden şoförümüz eve dönmesi için ikna etmeye çalıştı. Çıkan tartışma sonucunda her iki tarafta yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdi. Olay tamamen aile içi bir sorunu çözmek için yaşanan tartışmadır. Olayın aslının bilinmeden haber yapılması bizim gibi dürüst işletmecilere zarar verdi. Bu durumdan dolayı çok üzgünüz" şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner370

banner357