banner154

Konak Restorant Mersin Marina'da açıldı

Vali Ali İhsan Su, Hatay Valisi Rahmi Doğan ile birlikte Mersin Marina’da ‘Konak Restaurant’ın açılışını gerçekleştirdi.

Konak Restorant Mersin Marina'da açıldı

Açılışa Vali Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su ile Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülizar Doğan, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, işletme sahipleri Razık Büyükgazel, Nihat Göçtü ve iş dünyasından birçok isim katıldı.

Vali Su, “Açılan İşletmeler Ülkemizin Gelişiminin de Bir Göstergesidir”

Açılışta konuşan Vali Su, ilimizde hemen her gün yeni bir müessesenin temelini atmaktan, açılışını yapmaktan gurur duyduklarını dile getirerek, “Bu yeni istihdam, yeni kazanç kapısı demektir. İnsanlarımız için yeni bir sektörde yeni imkanlar sunmak demektir. Açılan işyerleri ülkemizin gelişiminin de bir göstergesidir. İşletmenin ilimize, ülkemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyor, sahiplerine ve çalışanlarına da bol kazançlar diliyorum” dedi.

Hatay Valisi Doğan ise Hatay’ın zengin mutfağına ait lezzetlerini Mersinlilerin tatma imkanı yakalayacağını ifade ederek, açılış münasebetiyle Mersin’de bulunmaktan mutluluk duyduğunu kaydetti ve işletmenin hayırlı uğurlu olmasını diledi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner367

banner380

banner357