banner154

Gültekin Uğur: MTSO Meclisi ehil ellere teslim edilmeli

Önümüzdeki aylarda yapılması planlanan Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri ile alakalı sorularımızı yanıtlayan Nüve Tour Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Uğur, ‘Kentin en önemli kurumlarından birisi olan MTSO’nun meclisi kentin geleceğine etki edecek bir yapıda olduğu için seçilecek meclis büyük önem taşıyor’ dedi.

Gültekin Uğur: MTSO Meclisi ehil ellere teslim edilmeli

Gültekin Uğur, ‘Mersin’in ekonomik yapısını temsil edecek olan Mersin Ticaret ve Sanayi Odası meclisi, mutlaka sektörlerin en önemli temsilcilerinden, bilgi ve birikimi ile sektöre yön verebilecek yapıdaki kişilerden seçilmelidir. Bu Mersin’in geleceği açısından büyük önem taşıyor. Bugüne kadar göreve gelmiş yönetim kurulları ve MTSO Başkanları kent adına önemli çalışmalar yapmışlardır. Buradan hepsine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Fakat önümüzdeki dönemde göreve seçilecek yönetim kurulunu oluşturacak olan meclis seçimlerinin de kent adına ne kadar büyük önem taşıdığını hatırlatmadan da geçemeyeceğim’ dedi.

‘LİYAKAT SAHİBİ İNSANLAR OLMALI’

Uğur, ‘MTSO Meclisi liyakat sahibi insanlardan oluşursa, yapılan çalışmalar bir o kadar önem taşıyacak ve geleceğe dönük önemli ve Mersin adına pozitif sonuçlar doğuracaktır. Bu bilinç ile hareket edilmesi ve meclis üyesi adayı olarak çıkacak gruplara oy verirken dikkat edilmeli. MTSO Meclis Üyesi seçimlerine katılacak herkese başarılar diliyorum. Umarım kentimiz adına hayırlı olur’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386