banner154

Bahar Demirdağ Ramazan Bayramı'nı kutladı

Demirdağ Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Demirdağ Ramazan Bayramı'nı kutladı

Bahar Demirdağ Ramazan Bayramı'nı kutladı

Demirdağ yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;


Rahmeti ve bereketiyle bir Ramazan ayını daha geride bırakmanın huzurunu yaşarken Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevinci içerisindeyiz.

Bizi biz yapan değerlerimizin başında gelen bayramlarımız kardeşlik, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıktığı, geleneklerimizin uygulanarak gelecek kuşaklara aktarıldığı çok önemli zamanlardır.

Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan Bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak yaşanmalıdır. Özellikle bu günlerde birbirimize ve Ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız. En yakınımızdan başlayarak ihtiyaç sahiplerine el uzatmalıyız. Kardeşçe birlik ve beraberlik içerisinde karşımızdaki kim olursa olsun din, dil, ırk ayırt etmeden saygı duyarak, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkıp sevgi, saygı, dayanışma duygularını hayatımıza hakim kılmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın tüm İslam âlemine, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, milletimiz başta olmak üzere tüm İslam Aleminin ve iş dünyasının Ramazan Bayramını kutluyorum

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner367

banner357