Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Nida Beyoğlu Arslan, afet bölgelerindeki kadınların her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek sektördeki bant üreticilerine bu yılki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için ayırdıkları reklam bütçelerini deprem bölgesindeki kadınların ihtiyaçları doğrultusunda bağışlamaları için çağrıda bulundu.

Seçer: "Uzuncaburç’tan Erdemli’nin 24 mahallesine cazibeyle su vereceğiz" Seçer: "Uzuncaburç’tan Erdemli’nin 24 mahallesine cazibeyle su vereceğiz"

 Beyoğlu Arslan"Türkiye yaşanan afetlerle birlikte çok büyük bir sınavdan geçiyor. Gerek manevi gerekse maddi anlamda kayıplarımız çok fazla. Biz bu 8 Mart'ı çok farklı hayal etmiştik ama olmadı. Bu süreçte kadınlarımızın her zamankinden daha çok desteğe ihtiyacı olduğunu üzülerek ve yaşayarak gördük. Bu kapsamda Sektörümüzdeki firmaları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında ayırdıkları reklam bütçesini afet bölgesindeki kadınlarımızın ihtiyaçları için bağışlamaya davet ediyorum. Yaralarımızı hep birlikte sarmak için birbirimize her zamankinden daha çok sarılmamız ve bu zor süreci el birliği ile atlatmamız gerekiyor. Kadınlarımızın yaşama hakları ve özgürlükleri elinden alınmadığında “Kadınlar Günü” Kutlu olabilir” ifadelerini kullandı.

Editör: Barış Köksal