Ipeksi yumuşaklık için portakal peelingi denenmeli

Özellikle sonbahar ve kış aylarında ihtiyacımız olan C vitaminini cildimize de uygulamanın yolları var. Divan Mersin Spa uzman elleri tarafından uygulanan portakal peelingi cildi ölü derinden arındırırken ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı oluyor. Portakalda bulunan C vitamini cildi beslerken ciltteki yağ dengesini sağlamada etkili oluyor. Özellikle parlaklığını yitirmiş, nemini kaybetmiş, sertleşmiş pürüzlü bölgelerde, cildin yumuşak ve pürüzsüz görünümüne yardımcı oluyor. Bölgesel olarak yapılan masajlarla selülit görünümünü azaltmaya destek olurken, kan dolaşımını hızlanmasına etki sağlıyor.

Aromaterapinin en eski ve en çok tutulan masaj yağlarından: Portakal Yağı

Divan Mersin Spa'da uygulanan portakal yağı masajı canlandırıcı ve aynı zamanda rahatlatıcı bir etkiye sahip. Aromaterapinin en eski ve en çok tutulan masaj yağlarından biri olan portakal yağı sadece sıcak bir ortam yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda bağışıklık sisteminin gücünü ve esnekliğini de uyarabiliyor. Kasım ayı boyunca Divan Mersin Spa'da uygulanacak olan portakal yağı masajı ve portakal peelingi paketleri hakkında bilgi almak ve rezervasyon için Divan Mersin Spa aranabilir.

İstiklal Koçyiğit: Mersin’de geri dönüşüm çalışmaları artmalı İstiklal Koçyiğit: Mersin’de geri dönüşüm çalışmaları artmalı

Telefon: 0324 356 11 26 0549/7981576