Dünya diken üstünde! Gözler bugün yeniden toplanacak savaş kabinesinden çıkacak kararda Dünya diken üstünde! Gözler bugün yeniden toplanacak savaş kabinesinden çıkacak kararda

Eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in, Ankara'nın göbeğinde uğradığı suikast sonucu öldürülmesi kamuoyunda geniş yankı uyandırdı.

MHP VE ÜLKÜ OCAKLARI'NIN SESSİZLİĞİ DİKKAT ÇEKİYOR
Soruşturmanın derinleşmesiyle tutuklananların sayısı 13'e yükselirken, muhalefetin Sinan Ateş'in öldürülmesini gündemde tutmak için art arda açıklamalar yapmasına rağmen, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Ülkü Ocakları'nın sessizliği dikkat çekiyor.

SOSYAL MEDYADA YENİ AKIM BAŞLATTILAR
MHP lideri Bahçeli ve Ülkü Ocakları'nın açıklamalarında Sinan Ateş ismini kullanmamaları ve üstü kapalı ifadelerle geçiştirmeleri ülkücülerin bir kısmının büyük tepkisini çekerken, sosyal medyada yeni bir akımın başladığı görüldü.

BIYIKLARINI KESİP "SİNAN ATEŞ" ETİKETİYLE PAYLAŞIYORLAR
MHP'nin Sinan Ateş cinayetine olan ilgisizliğine tepki gösteren çok sayıda kişi, hilal bıyıklarını kesip "Sinan Ateş" etiketiyle sosyal medyada paylaşmaya başladı.

Editör: Barış Köksal