Bu yıl  13.’sü düzenlenecek olan MESİAD Yılın İş İnsanları Ödül Töreni’nde Mersin’e değer katan kurum ve kuruluşlar ödüllendirilecek. 

Mersin’in üretim, istihdam ve ihracatına katkı sağlayan firmaların hem ülke ekonomisi hem de kent ekonomisi adına önemli olduğunu belirten MESİAD Başkanı Hasan Engin, “Cumhuriyetin 100. Yılında bu yıl 13’üncüsünü düzenleyeceğimiz “MESİAD Yılın İş İnsanları Ödül Töreni” 12 Ocak 2024 Cuma saat 18:00'da Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğiz. 

Mersin'de biberiye fidanları toprakla buluşturuldu Mersin'de biberiye fidanları toprakla buluşturuldu

Kurulduğumuz günden bu yana Mersin için yoğun çalışmalarını sürdüren, kentimizin çıkarları adına projeler üreten MESİAD, Cumhuriyetin 100. MESİAD’ın 33. Yılında Mersin’e değer katan firmalarımızın gururunu taçlandıracaktır. Kentimizin üretim, istihdam ve ihracatına katkı sağlayan tüm firmalarımız bizlerin gururudur. Ülkemizin ve kentimizin kalkınması için üretim faaliyetlerini yoğun bir çaba ile sürdürerek, yatırımları ile yeni iş sahaları oluşturup binlerce kişiye istihdam sağlayan ve ihracat ağını her geçen gün genişleten firmalarımız onur ve gurur kaynağımızdır. Onların bu çabalarını takdir ve tebrik etmek adına düzenleyeceğimiz MESİAD Yılın İş İnsanları Ödül Töreni’nde iş dünyamızın kıymetli temsilcilerini ve Mersinlileri aramızdan görmekten mutluluk duyacağız. 12 Ocak'ta, Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenleyeceğimiz ödül törenimize tüm Mersinlileri davet ediyoruz”  dedi.

Editör: Barış Köksal