İmza törenine Dedeman Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rıfat Dedeman katılırken bu önemli markayı Mersin'e kazandıracak olan  Victor Hotels Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İdris Rojhat Balkan,  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mesut Aras Ürgen ve Yönetim Kurulu Üyesi Sait Özen  imza töreninde yer aldı.

ÇATISINDA GÖKYÜZÜ HAVUZU OLACAK

5 bin 300 metrekare arazi üzerine inşa edilecek olan Dedeman Oteli 20 katlı ve 120 odadan oluşacak . Kongre Turizmine yönelik 1000 kişilik balo ve 3 konferans salonunun da içinde yer alacağı otelde olimpik ölçülerde bir de yüzme havuzu hizmet verecek . 2 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip olacak otelin çatısında ise bir gökyüzü havuzu bulunacak . Lounge Restaurantı ile müşterilerine hizmet verecek olan 5 yıldızlı deluxe otelde ayrıca 700 metrekare hamam, sauna ve spa merkezi de yer alacak. Mersin'e değer katacak bu projenin  Yenişehir Bölgesinde bulunan  Metro Market civarında olacağı ve  kısa bir süre sonra temeli atılacağı öğrenildi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi kafeleri, bayramda günlük 7 bine yakın ziyaretçi ağırladı Mersin Büyükşehir Belediyesi kafeleri, bayramda günlük 7 bine yakın ziyaretçi ağırladı

"ULUSAL MARKALAR KENTİMİZİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE GETİRİR"

3 ortaklı yapı ile Mersin'e dev bir proje kazandıracak olan İdris Rojat Balkan, Mesut Aras Ürgen ve  Sait Özen, proje için uzun zamandır Ar-Ge çalışması içinde olduklarını söylediler. Victor Hotels Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İdris Rojat Balkan, "Mersin'in turizm vizyonunu geliştirmeye yönelik yaptığımız hamle neticesinde Yenişehir bölgesine yapacağımız Dedeman Otel projesi için uzun zamandır yoğun bir çalışma içerisindeydik. Mersinimize bu önemli projeyi kazandıracağımız için oldukça mutluyuz. Kentimizin cazibe merkezi haline gelebilmesi için Dedeman Otel gibi Türkiye'de önemli bir değere sahip olan markalarımızın Mersin'de de yer alması gerektiğini düşünerek bu doğrultuda yatırımını gerçekleştireceğimiz protokol imzalarını attık. Başta Dedeman Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman ve tüm Dedeman ailesine teşekkür ediyoruz" dedi. 

Editör: Barış Köksal