Türk Kızılay Mersin Yenişehir Şubesi, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Palm City AVM'de 1250 adet gül dağıttı Türk Kızılay Mersin Yenişehir Şubesi, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Palm City AVM'de 1250 adet gül dağıttı

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü '2023-2024 eğitim öğretim yılı sene başı değerlendirme toplantısı' yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığının yayımlamış olduğu genelge ile okulların açılmasına ilişkin yürütülen çalışmaların değerlendirildiği toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, bugüne kadar özveri ve başarıyla yürütülen çalışmalar için meslektaşlarına teşekkür etti.
Yeni eğitim öğretim yılında da aynı özveri, titizlik ve tüm kurumlarla diyalog içinde çalışmalara devam edeceklerini kaydeden Koca, "Önceliğimiz ilimiz genelinde eğitimin kalitesini artırmak, fırsat eşitliği çerçevesinde evlatlarımıza eğitimde en iyi olanakları sunmak, velilerimizle ve meslektaşlarımızla diyaloğumuzu en sağlıklı şekilde sürdürmeye devam etmek, farklı projelerle çocuklarımızı pek çok alanda geliştirmek olacak. 11 Eylül'de okullarımız tüm hazırlıklarını tamamlamış olarak öğrencilerimizi karşılayacaklar. Herhangi bir eksik olduğu takdirde en sağlıklı iletişimi kurup doğru yerlere ulaşarak eksiklerimizi tamamlayacağız" diye konuştu.