2023 genel seçimleri için süreç daralmaya başladı. Genel seçimler öncesi siyasi kulisler iyiden iyiye hareketlenmeye başladı. Yaklaşan seçimler için partilerin kulislerinde, ‘Kimler aday olacak?’ diye sorular sorulmaya başlandı.
AK Parti’de aday adayı olma konusunda ismi kulislerde dolaşan isimlerden biri Mersin AK Parti İl Başkan Yardımcısı, genç işadamlarından Ümit Vural’ın Milletvekili aday adayı olacağı öğrenildi. Mersin’de birçok sektörde yatırım yaparak istihdamı arttıran Ümit Vural’ın genç bir milletvekili olarak mecliste başarılı işler yapacağı dile getiriliyor. Mersin AK Parti Teşkilatında İl Başkan yardımcılığı görevini sürdüren Ümit Vural’ın 14 Mayıs’ta yapılması beklenen genel seçimlerde aday olmak için kolları sıvamaya başladı. 

 AK Parti'nin sadece 2023’ü değil, 2053 ve 2071’i de hedef olarak belirlediğini ifade eden Ümit Vural, 14 Mayıs’ta yapılması beklenen Genel Seçimlerden de başarı ile sonuç alınacağını belirtti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın her daim milletin teveccühünü kazandığını belirten Vural, şunları kaydetti: "Yaklaşık 20 yıllık bir sürede Türkiye’nin geçirdiği dönüşümü görmek, herkese nasip olmayacak türden bir ayrıcalıktır. Son 20 yılda gerçekleştirilen atılımlar sayesinde ülkemiz dünyanın en büyüğü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sağlık yatırımları sayesinde geçtiğimiz yılda yaşadığımız pandemiden yüz akıyla çıktığımız bir gerçektir. Eğitim, iletişim, ulaşım, tarım, endüstri ve enerjide gerçekleştirilen devrimler ülkemizin altyapı sorununu çözmüştür’’ şeklinde konuştu. 

Mersin'de araç lastiklerini kesen şüpheli yakalandı Mersin'de araç lastiklerini kesen şüpheli yakalandı

AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve genç işadamı Ümit Vural, büyük bir heyecanla yürütmekte olduğu görevinden sonra Milletvekili Aday Adayı olarak siyaset yapmayı sürdürmeyi istiyor.

Editör: Barış Köksal