banner154

TARSUSLU MUHTARLAR YENİ BİNASINDA

Tarsus Muhtarlar Derneği yeni hizmet binası düzenlenen törenle hizmete açıldı.

TARSUSLU MUHTARLAR YENİ BİNASINDA
Ali Menteşoğlu Caddesi Eyüboğlu iş hanındaki dernek binasının açılışında konuşan Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi, muhtarlar arasındaki birlik ve beraberliğin devam etmesi gerektiğini belirterek, sıkıntıların ve sorunların ancak birliktelikle sağlanacağını söyledi.
Tarsus Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer Özcan ise derneğin yapımında katkı sağlayan Kaymakam Güldibi ve Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a teşekkür etti. Muhtarlığın gönüllülük esasına dayalı halk hizmeti olduğunu kaydeden Özcan, şunları söyledi:
“Bizler her zaman halkın içinde yer alarak, onların dertleriyle dertleniyor, sıkıntılarını, acılarını, mutluluklarını paylaşıyoruz. Halkımızın ve kendi sorunlarımızın daha yüksek sesle dile getirilmesi için daha modern bir hizmet binasında çalışmamız gerektiğine karar verdik. Uzun uğraşlar sonucunda büyük emekler harcayarak yeni hizmet binamıza kavuştuk. İnşallah Tarsus’umuza daha faydalı hizmetler yapacağız. Bize bu kutsal hizmet yolunda destek veren herkese yürekten teşekkür ediyoruz.”
 
Konuşmaların ardından Özcan, Kaymakam Güldibi ve Başkan Kocamaz’a desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi. Törene, CHP Mersin Milletvekili Vahap Seçer, İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Aksoy, İlçe Müftüsü Abdulkerim Akbaba, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan, siyasi parti ilçe başkanları, il genel meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386