banner154

Piserro açılışı Mersin iş dünyasını buluşturdu

Mersin'de erkek giyim markası olarak hizmet vermeye başlayan Piserro açılışı Mersin protokolünü ve iş dünyasını bir araya getirdi.

Piserro açılışı Mersin iş dünyasını buluşturdu

Düzenlenen açılışa Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol, Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Gülcan Kış, MESİAD Başkanı Hasan Engin ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı.

Aslıhan Bolat  tarafından Üniversite caddesi üzerinde açılan Piserro, ürünleri ile Mersinli işadamlarının yoğun ilgisini çekti. Akdeniz şıklığını yaşatmayı amaçladıklarını belirten Aslıhan Bolat ve Uğur Kısakürek, kaliteli ürünleri kaliteli hizmetle birleştirdiklerini söylediler. 

VİP HİZMET

Mağaza içerisinde ayrı bir VİP hizmet alanı oluşturan mağaza yöneticileri, üst düzey kent önderlerine de bu alanda hizmet verecek. İtalyan markası olarak bilinen Piserro, geniş ürün yelpazesi ile açıldığı ilk günden büyük beğeni toplamayı başardı.

Açılış töreni kokteyl eşliğinde Mersinli sanatçı Berkay Coşkuner'in seslendirdiği şarkılar ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner367

banner380

banner357