banner154

MÜSİAD’DAN YENİ KOSGEB MÜDÜRÜNE ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Servet Özkaya ve Yönetim Kurulu üyeleri, KOSGEB Mersin Merkez Müdürlüğü’ne atanan Mehmet Yılmaz’ı ziyaret etti.

MÜSİAD’DAN YENİ KOSGEB MÜDÜRÜNE ZİYARET
MÜSİAD Şube Başkanı Özkaya başkanlığındaki heyet, KOSGEB Kahramanmaraş Merkez Müdürü iken KOSGEB Mersin Merkez Müdürlüğü’ne atanan Mehmet Yılmaz’a başarılar diledi. Başkan Özkaya ziyarette, uzun yıllar KOSGEB Mersin Merkez Müdürü olarak görev yapan Ali Çelik’in Muş’a atanmasından sonra, deneyimli birinin aynı göreve atanmasından memnuniyet duyduklarını söyledi. Yılmaz’a, MÜSİAD Mersin Şubesi’nin son dönemde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Özkaya, MÜSİAD olarak KOSGEB’e büyük önem verdiklerini, geçmişte birçok ortak projeye imza attıklarını belirterek, bundan sonra da işbirliklerinin artarak devam etmesini dilediklerini kaydetti.
 
KOSGEB Mersin Merkez Yılmaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kahramanmaraş’ta iken MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi ile sık sık bir araya geldiklerini dile getiren Yılmaz, MÜSİAD ile yaptıkları projelerden bahsetti ve MÜSİAD Mersin Şubesi ile de yakın temas içerisinde olmayı arzu ettiğini vurguladı. Sık sık bir araya gelip bilgilenmek gerektiğine işaret eden Yılmaz, “Kapım her zaman açık, dilediğiniz zaman gelebilirsiniz. Davet etmeniz halinde MÜSİAD üyeleriyle istediğiniz zaman bir araya gelip bilgilendirme toplantıları yapabiliriz” dedi.
Ziyaretin sonunda Mehmet Yılmaz’a MÜSİAD yayınları hediye edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386