banner154

MERSİN’DE HAMİLE UYUŞTURUCU ZANLISI

UYUŞTURUCU TRAFİĞİNİ YÖNLENDİREN ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜNE YÖNELİK DÜZENLENEN OPERASYONDA GÖZALTINA ALINAN VE ARALARINDA 4 AYLIK HAMİLE BİR KADININ DA OLDUĞU 44 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ..

MERSİN’DE HAMİLE UYUŞTURUCU ZANLISI
Mersin'de uyuşturucu trafiğini yönlendiren organize suç örgütüne yönelik düzenlenen "Şafak" operasyonunda gözaltına alınan 44 kişi adliyeye sevk edildi.
 
Edinilen bilgiye göre, Mersin İl Jandarma Komutanlığı ve Erdemli İlçe Jandarma ekipleri tarafından geçtiğimiz Çarşamba günü Mersin'de uyuşturucu trafiğini yönlendirdiği iddia edilen organize suç örgütüne yönelik düzenlenen Şafak operasyonunda 44 kişi gözaltına alınmıştı. Operasyonlarda 530 gram eroin, 1,5 kilogram esrar, 170 adet uyuşturucu hap ve 2 tabanca ile bu tabancalara ait 60 mermi ele geçirilmişti. Jandarmanın özel eğitimli bomba mühimmat arama ve narkotik köpekleri 'Vahdet', 'Flash' ve 'Tom' da bir evde yaptıkları didik didik aramada zulalanmış esrar ve saklı tabancayı bulmuştu.
 
250 Jandarma personelinin katıldığı operasyonların ardından içlerinde 4 aylık hamile olduğu öğrenilen bir kadınında bulunduğu 44 kişi adliyeye sevk edildi.

İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386