banner154

İŞ KADINLARINA MOTİVASYON SEMİNERİ

Mersinli iş kadınları, takım içinde olmak, başarmak, motivasyon, daha etkin ve verimli çalışmak konularında bilgilendirildi.

İŞ KADINLARINA MOTİVASYON SEMİNERİ
Girimci İş Kadınları Derneği’nin (GİŞKAD) düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerler dizisinin bu ayki konusu ‘Takım İçinde Olmak-Motivasyon’ oldu. GİŞKAD eğitim salonunda verilen seminere dernek üyesi iş kadınları ve firma yöneticileri yoğun ilgi gösterdi. GİŞKAD üyesi Psikolog Nurgül Aydın’ın sunumuyla gerçekleşen seminerle ilgili bilgi veren GİŞKAD Başkanı Cavidan Demirağ, seminerde, "Motivasyon nedir, nasıl motive olunur, motivasyonu artırmak için ne yapılmalı?” sorularına cevap aradıklarını ifade etti. Yöneticiler açısından "çalışanların daha iyi, verimli ve etkin çalışmasının sağlanması" ve çalışanlar açısından "işini severek, isteyerek, en iyi şekilde yapılmasının sağlanması" olmak üzere motivasyonun iki farklı boyutu üzerinde durduklarını anlatan Demirağ, motivasyonu arttırıcı yönetici ve çalışan açısından kapsam ve süreç teorilerini tartıştıklarını kaydetti. Demirağ, “Seminerde ayrıca, kişinin kendini hedefe yönlendirirken izlediği aşamalar ile ilgili farkındalıklar yaşayarak, bunlarla ilgili oyunlar oynadık ve psikodramadan faydalandık. GİŞKAD üyeleri ve üye işyeri yöneticileri olarak paylaşımlarımızı zenginleştirdik. Seminer sonunda tüm katılımcılara da sertifika verdik” dedi.
 
Cavidan Demirağ, aylık seminerlerin 3.’sünü veren Psikolog Nurgün Aydın’a teşekkür belgesi takdim ederken, Şubat ayında verilecek seminerin konusunun da ‘Çatışma Çözme Teknikleri’ olarak belirlendiğini bildirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386