banner154

İDMANYURDU UÇAĞINDA 10 SAAT RÖTAR

YAKLAŞIK 10 SAATLİK BİR RÖTARIN ARDINDAN AKŞAM SAATLERİNDE İSTANBUL'A ADANA ÜZERİNDEN UÇAN KIRMIZI ŞEYTANLAR, ŞİMDİDEN MAÇ SAATİNİ BEKLEMEYE BAŞLADI

İDMANYURDU UÇAĞINDA 10 SAAT RÖTAR
Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden Mersin İdman Yurdu, deplasmanda Beşiktaş ile oynayacağı karşılaşma için 'gecikmeli' de olsa İstanbul'a doğru yola çıktı.
 
Olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul'daki uçak seferlerinin iptal edilmesi nedeniyle sıkıntılı saatler yaşayan Kırmızı-Lacivertliler'de tüm planlar alt üst oldu. Sabah saatlerinde Adana Şakirpaşa Havaalanı'ndan İstanbul'a gitmeyi planlayan Kırmızı Şeytanlar, olumsuz hava koşulları nedeniyle uçak seferlerinin ardı ardına iptal edilmesine bağlı olarak yaklaşık 10 saat süren bir bekleyişin içine girdi.
 
Kulüp yöneticilerinin girişimleri sonucu Adana Şakirpaşa Havaalanı'ndan İstanbul'a kalkacak olan 18.30 uçağında 25 kişilik yer ayırtıldı. Teknik ekip ve futbolcular, apar topar Macit Özcan Tesisleri'nden çıkarak, Adana'nın yolunu tuttu. Kafilenin geç gelme ihtimaline karşı, uçağın da kalkışı bir süre bekletildi. Teknik Direktör Nurullah Sağlam ve teknik ekibin yanı sıra 17 futbolcudan oluşan kafile İstanbul'a doğru yola çıkarken, kadroya yeni dahil edilen Barış Ataş'ın ise Trabzon'dan İstanbul'a geçeceği öğrenildi.
 
Öte yandan, Mersin İdman Yurdu, İstanbul'un yolunu tutarken, 18.30 uçağında yer olmadığı için Mersin'de kalan ve aralarında kulüp yöneticisi, basın sorumlusu ve masörlerin de olduğu 6 kişilik bir ekibin, yarın sabah saatlerinde İstanbul'a gidecek bir uçakla bu kente doğru yola çıkacağı kaydedildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386