banner154

İbrahim Doğan Hair Artist şubeleşmeye gidiyor 

Mersin'de uzun yıllardır kuaförlük hizmeti veren İbrahim Doğan, Mezitli'de  faaliyet göstermeye devam ediyor. Çıraklıktan bu yana mesleğini sürdüren ve özellikle genç kesimin imaj  makerı haline gelen Doğan, salonunda sağladığı kaliteli hizmetle kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

İbrahim Doğan Hair Artist şubeleşmeye gidiyor 

Mersin iş dünyasından birçok önemli isimin bakımını yaptığını belirten Doğan, salonun sadece bir berber salonu değil, bir bakım merkezi olduğunun altını çizdi.

Ciddi bir emek karşılığı kaliteli bir müşteri ağı oluşturduğunu belirten Hair Artist, "Kuaförlük mesleğine uzun yıllar önce çıraklıkla başladım. Ustalarımdan gördüğümü aldığım eğitimler ile birlikte pekiştirdim. Birçok sertifika aldıktan sonra çeşitli yerlerde çalışarak tecrübe kazandım. Sonrasında ise "Salon İbrahim Doğan" olarak kendi işimi kurdum. Yıllardır benim hizmetimden memnun kalan yüzlerce müşterim var. Bunların yüzde 80'i Mersin iş dünyasının önemli isimleridir. Elit bir kesime hizmet vermek beni ve ekibimi son derece mutlu ediyor" dedi.

 Alanında uzman personellerle çalıştığını belirten İbrahim Doğan, "Mersin'de çoğu kuaförde olmayan hizmetlerimizle ön plana çıkmak istiyoruz. Bunun için de alanında uzman bir ekiple çalışıyorum.

Dışarıdan sadece bir berber dükkanı gibi görünsek de içeride sağladığımız hizmet bir güzellik merkezi statüsündedir. Bu hizmetlerden en önemlisi de Güzellik Uzmanı bayan personelimizin uygulaması ile lazer, cilt bakım, cilt yenileme gibi işlemlerimizin olmasıdır. Mersin erkeklerinin bakımlı görünmesi şehrimizin de statüsünü artıracaktır. O yüzden tüm Mersinlileri  salonumuza davet ediyorum" dedi.

 Pandemi nedeni ile müşterilerinin sağlığı için bütün önlemleri aldıklarını belirten İbrahim Doğan, “Özellikle berber salonları ve kuaför gibi işletmeler birebir temaslı ve ortak kullanım aletlerinden (tıraş makinesi, makas gibi) kaynaklı olarak hijyen kurallarını titizlikle uygulamaları gerekiyor. Biz salonumuzda HES Kodu şartı koşuyoruz. Yapılan her işlem sonunda kullanılan aletleri dezenfekte ediyoruz. Salonumuz her sabah özel dezenfektanlar ile dezenfekte ediliyor. Bizim için insan sağlığı her şeyden önde geliyor” şeklinde konuştu.

  Mersin'in en seçkin Bay kuaförlerinden olan İbrahim Doğan Hair Artist Yenişehir -Pozcu - Soli civarlarında önümüzdeki aylarda  kurumsal ve  kararlı bir şekilde şubeleşmeye gidiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER