banner154

CHP’Lİ KADINLAR ÇOCUKLARA KİTAP DAĞITTI

CHP Mersin İl Kadın Kolları üyeleri, mahalle mahalle gezerek çocuklara kitap ve şeker dağıtacak. İl Kadın Kolları Başkanı Nevin Zaimoğlu, çocuklara okumayı sevdirmek istediklerini belirterek, kitap dağıtımına Barış Mahallesi’nden başladıklarını bildirdi.

CHP’Lİ KADINLAR ÇOCUKLARA KİTAP DAĞITTI
CHP’den yapılan yazılı açıklamaya göre, geçtiğimiz ay CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine atanan Avukat Nevin Zaimoğlu, çalışmalarına çocukları sevindirerek başladı. Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak ve okumayı sevdirmek için yola çıktıklarını belirten Zaimoğlu, bu çerçevede mahallelerde çocuklara kitap dağıtacaklarını belirtti. İlk çalışmayı CHP Akdeniz İlçe Kadın Kolları ile birlikte Barış Mahallesi’nde gerçekleştirdiklerini ifade eden Zaimoğlu, amaçlarının yarıyıl tatilinde çocukları sevindirmek ve okuma alışkanlığı kazandırmak olduğunu dile getirerek, “Onların sevindiğini görmek bizleri mutlu ediyor. Barış Mahallesi’nden başladığımız etkinliğimiz diğer mahallelerde de devam edecek” dedi.
 
Barış Mahallesi’nde çocuklara hikaye kitabı ve şeker dağıtan Zaimoğlu ve Kadın Kolları üyeleri, kapı kapı dolaşarak çocuklara hediyelerini verdiler. CHP’li kadınlar, vatandaşlarla da sohbet ederek ülke gündemini değerlendirdiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386