Bir dizi ziyaret kapsamında Mersin'e gelen Hazine ve Maliye Eski Bakanı Lütfi Elvan, MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş ve yönetim kurulu üyelerini dernek binasında ziyaret ederek derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Mersin'e yapılması gereken , yapılması planlanan ve yapımına başlanan projeleri Elvan'a ileten dernek yönetimi, çeşitli konularda Elvan ile fikir alışverişinde bulundu.

Uzmanından korkutan uyarı: "Yunus balıkları, önlem alınmazsa nesli tükenme tehlikesi altına girebilir” Uzmanından korkutan uyarı: "Yunus balıkları, önlem alınmazsa nesli tükenme tehlikesi altına girebilir”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MERYAD Başkanı Doğmuş, "Sayın bakanımızın Mersinimize sağladığı olanaklar tartışılmaz. Gecesini gündüzüne katarak Mersin için en gerekli olan çalışmaları yapmıştır. Bunun için kendine minnettarız. Derneğimize yapmış olduğu ziyaretten dolayı son derece mutluyuz. Kendisine şahsım ve MERYAD ailesi adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 

Hazine ve Maliye Eski Bakanı Lütfi Elvan ise, Mersin iş dünyasının başarılı bir yol haritası izlediğini belirterek MERYAD üyelerine ve Mersin iş dünyasına başarı dileklerini iletti.