CİMER'e ihbar geldi, polis operasyon yaptı: 9 gözaltı CİMER'e ihbar geldi, polis operasyon yaptı: 9 gözaltı

Mersin’in çeşitli bölgelerinde birçok inşaat projesine imza atan Klas İnşaat, Mersinlilerin konforu için üretmeye devam ediyor. Projelerinde Ayaş bölgesine yoğunluk veren firma, bu kez de yatay mimari projesi Class Sunset Vıllages ile alkış topladı. Bu ultra lüks villa  projesi, 9 adet özel tasarlanmış villadan oluşuyor ve sizi muhteşem deniz ve doğa manzarasıyla buluşturuyor. Modern mimari tasarımı ve geniş 210 m² yaşam alanıyla sizlere konforlu bir yaşam sunuyor. 

Class Sunset Vıllages projesinin özellikleri; 

Proje 9 adet yatay mimariden oluşmakta. Her villanın kendine ait havuzu, barbekü alanı, peyzaj alanı, özel şömine ve ateş çukuru mevcut. Tüm villaların deniz manzarasına sahip olduğu proje 4+1 oda sayısından oluşuyor. 

“MERSİN İÇİN YATIRIMLARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Mersin’de birçok projeye imza attıklarını belirten Klas İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Yaylak bu projelerin Mersin adına oldukça önemli olduğunun altını çizdi. Yaylak, “Klas İnşaat olarak kalite ve güven çizgisinde yine önemli bir projeyi Mersin’e kazandıracak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Son dönemin trendi haline gelen yatay mimari projemizi Mersin’in sürekli gelişen bölgesi haline gelen Ayaş’ta yapıyoruz. Projemiz Mersin’in adına yakışır bir proje olacaktır. Bu tarz projelerin Mersin’de artmasının kentimize olumlu katkıları olacaktır. Bizler yatırımcılar olarak kentimize yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi. 


 

Editör: Barış Köksal