Son dönemlerde inşaat sektöründeki başarısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Klas İnşaat, Mersin'in trend bölgesi haline gelen Ayaş'ta 5 projeye başladı. Bu projelerden 2'sini 1 yıl içerisinde tamamlamayı başaran firma, şimdi de otel projesinin lansmanını duyurdu. 

Temeli atılan otel projesinin 2024 Mayıs ayında faaliyete geçeceğini duyuran Klas İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Yaylak, "Klas İnşaat olarak Ayaş bölgesinde büyük bir atak yaparak 5 projeye birden başladık. Bu projelerden 2'sini tamamladık ve satışa sunduk. Bu projelerimizi tamamen birinci sınıf malzeme kullanarak insanların ihtiyaçları doğrultusunda tasarladık. Şuanda bölgede yoğun bir ilgiyle karşı karşıyayız. Bu 2 projemizi tamamladıktan sonra yine Ayaş bölgesinde oel projemizin temelini attık. Plaja 70 metre mesafede yer alacak olan Class Premium Hotel 60 odadan oluşacak. İçerisinde spa merkezi, yüzme havuzu ve daha bir çok aktivitenin yer aldığı otelimizin en üst katında ise dünya mutfağından lezzetleri barındıracak Roof Lounge Bar yer alacak" dedi. 

"MERSİN CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELECEK"

Mersin'in turizm noktasında gelişiminin artığına dikkat çeken İzzet Yaylak, "Mersin son dönemlerde konut satışlarında ciddi oranda bir ivme yakaladı. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de turizm bölgesi olmasından kaynaklanıyor. Mersin'in turizm potansiyelinin artmasına yönelik yapılacak olan çalışmalar ile birlikte önümüzdeki yıllarda özellikle Ayaş bölgesi bir Çeşme, Alaçatı, Bodrum havasına sahip olabilir. Bunun için ise bölgeye daha fazla otel yatırımı yapılması gerekiyor. Yapılan bu yatırımlar neticesinde Mersin büyük bir cazibe merkezi haline gelecektir" dedi.

MESKİ, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini yerinde tespit ediyor MESKİ, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini yerinde tespit ediyor

Editör: Barış Köksal