Seçil Erzan'ın Fatih Terim'den aldığı ve verdiği paraların kaydı ortaya çıktı Seçil Erzan'ın Fatih Terim'den aldığı ve verdiği paraların kaydı ortaya çıktı

6'lı Masa'nın kurmayları dün 12. kez bir araya gelerek Cumhurbaşkanı adayı konusunda ortak karar aldı. Masadaki 4 parti liderinin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleme kararı aldığı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in ise İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın adını gündeme getirdiği iddiası kamuoyunda geniş yankı uyandırdı.

Kılıçdaroğlu adaylığa mı hazırlanıyor? Fotoğraf çektirmek üzere Ankara'da bir stüdyoya gitti

6'LI MASADA KRİZ İDDİASI SONRASI DİKKAT ÇEKEN HAMLE

Zirvede kriz yaşandığı iddiaları sonrası bugün servis edilen bir haber ise dikkat çekti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun fotoğraf çektirmek için Ankara'da bir stüdyoya gittiği öğrenildi.

Kılıçdaroğlu adaylığa mı hazırlanıyor? Fotoğraf çektirmek üzere Ankara'da bir stüdyoya gittiİşte Kılıçdaroğlu'nun fotoğraf çektirmek için gittiği Ankara'daki stüdyo.

FOTOĞRAF ÇEKTİRMESİ "ADAY OLACAK" YORUMLARINA NEDEN OLDU

Kılıçdaroğlu'nun İncek'te bir stüdyoya gitmesi "Yakın zamanda adaylığı açıklanacak" şeklinde yorumlanırken, haberi geçen Halk TV muhabiri "Kılıçdaroğlu önce fotoğraf çekilecek, ardından Sol Parti yetkilileriyle, sonra TİP'le görüşecek" ifadelerini kullandı.

Editör: Barış Köksal