Küçükçekmece Söğütlüçeşme Mahallesindeki bir kafede geçtiğimiz Perşembe günü saat 16.00 sıralarında kimliği belirsiz bir şahıs kız arkadaşıyla kafeye geldi. Burada dondurma yedikten sonra kız ile erkek arasında tartışma çıktı. Kafeden ayrılan ikilinin arasındaki sözlü tartışma kapı önünde de devam etti.

"KIZ ARKADAŞIMA BAKTIN" DEYİP SALDIRDI

Ardından erkek şahıs, birden montunu çıkarıp koşarak kafe çalışanı Yunus Subaşı'ya saldırdı. Şahıs, kız arkadaşıma 'baktın' diyerek, Subaşı'nın boğazını sıkıp onu darp etti. Diğer çalışanların araya girmesiyle şüpheli kaçarken, Subaşı'nın yüzü kan içinde kaldı.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Aldığı darp raporu sonrası Subaşı, karakola giderek şüpheli saldırgan hakkında şikayetçi oldu. Şahsın kapı önünde kız arkadaşıyla tartışması ve kafeye koşması güvenlik kamerasına yansıdı.

Son Dakika! 7.7'lik depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 2 bin 921'e yükseldi Son Dakika! 7.7'lik depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 2 bin 921'e yükseldi

"KAFEDE OLDUĞUMUZ İÇİN MÜŞTERİLERİMZE BAKMAK ZORUNDAYIZ"

Hayatında ilk defa şahsı gördüğünü anlatan kafe çalışanı Yunus Subaşı, "İlk önce bir kadın ve erkek geldi, dondurma aldıktan sonra erkek tip tip bana baktı. Şüphelendim biraz, tanımıyorum, birine benzetti dedim. İkisi burada kavga ettiler, sonra dışarı çıktılar. Çıktıktan sonra aniden dükkanıma girip saldırmaya başladılar. O sırada ne olduğunu anlamadım. Saldırıya uğradıktan sonra çocuk kaçtı gitti. Sebep şu, içeri girip direk, 'Kız güzel mi' dedi, anlamadım ne dediniz, 'Neye bakıyorsun' dedi. Kafede olduğumuz için müşterilerimize bakmak zorundayız. Sonra bu olayı yaşadık. Normal yumrukla saldırdı ama hastaneye gittiğimde doktor dedi ki, kesici bir şey vurmuş. Da