İyi Parti Genel Başkan Meral Akşener'in "Mart 2024 yerel seçimlerinde Ankara ve İstanbul dahil tüm şehirlerde kendi adaylarımızla yarışacağız" şeklindeki çıkışı siyaset sahnesini heyecanlandırdı. Kulislerde Akşener'in İstanbul için Buğra Kavuncu ile Bilge Yılmaz isimlerden birin, Ankara içinse Koray Aydın'ı düşündüğü dillendiriliyor.

RAPOR SUNDULAR

Akşener'in yerel seçim için izleyecekleri yol haritasını paylaşması kulisleri hareketlendirdi. İYİ Parti Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu ve Yerel Yönetimler Başkanı Burak Akburak'ın belediye başkan adayları çalışması yaptığı ve Akşener'e bir rapor sundukları öğrenildi.

Süper Kupa finalinde sahadan çekildiler! İşte Fenerbahçe'nin alması muhtemel cezalar Süper Kupa finalinde sahadan çekildiler! İşte Fenerbahçe'nin alması muhtemel cezalar

İMAMOĞLU VE YAVAŞ'IN KARŞISINA BU İSİMLERİ ÇIKARACAK

Akşener verdiği son röportajda, İzmir için adaylarının Ümit Özlale olduğunu duyurdu. İYİ Parti'nin Ankara'da ise Mansur Yavaş'ın karşısına Koray Aydın'ı çıkarabileceği konuşuluyor. Ekrem İmamoğlu'nun karşısına ise eski İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ile Bilge Yılmaz ikilisinden birini çıkaracağı iddia ediliyor.

Editör: Barış Köksal