Uzun süredir MHP'nin çeşitli kadrolarında görev yapan, iş dünyası içerisinde ve parti tabanında sevilen bir isim olan genç iş insanı İlker Uğur, A.Adaylığı sürecinde yoğun tempo ile çalışmalarını sürdürüyor. Mersin'de köy köy, mahalle mahalle gezerek sıkmadık el bırakmayan Uğur, birçok insanın sevgisini kazanmayı başarıyor. 

Yalçın, yanan sahalardaki yeşillendirme çalışmalarını inceledi Yalçın, yanan sahalardaki yeşillendirme çalışmalarını inceledi

"MERSİN'İN HİZMETE İHTİYACI VAR"

Mersin'in hak ettiği noktalara gelmesi için, gelişen ve büyüyen bir Mersin için çalışacağını belirten Uğur, "Mersin Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biridir. Halkımızın takdiri ile göreve gelirsek gecemi gündüzüme katarak Mersin'in gelişmesi ve kalkınması için var gücümle çalışacağım. Kentimizin gelişim potansiyeli 10'larca ilde daha yüksek. Turizm alanları, sanayi alanları, lojistik üstünlük gibi unsurlar bu kentin temel taşı konumundadır. Bunları da ancak yapılacak olan projeler ile birlikte fırsata çevirebiliriz. Amacımız her zaman hizmet olacaktır" dedi.