Adana’da 65 ruhsatsız silah ele geçirildi, 21 kişi tutuklandı Adana’da 65 ruhsatsız silah ele geçirildi, 21 kişi tutuklandı

Teknolojiyi yakından takip eden ve en iyi kullanan okul olarak bilinen Adana Gündoğdu Koleji, Türk Telekom işbirliği ile yedi yeni Bilgisayar Laboratuvarı kurdu. Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, “Geleceği şimdiden kodlamaya başlıyoruz” dedi

TÜRK İŞLETİM SİSTEMİ PARDUS KULLANILACAK

Yeni dönemde, Lego Education Spike Essential müfredatının da uygulanacağı, yeni nesil bilgisayar laboratuvarlarında, Linux tabanı üzerine kurulmuş, TüBİTAK ve Türk mühendisler tarafından geliştirilen “Pardus” işletim sistemi kullanılacak.


DR. GÜNDOĞDU 
TEKNOLOJİ ÖNEMLİ

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, teknolojinin vazgeçilmezleri olduğunu vurgulayıp, “Tüm kampüslerimizde en ileri ve yeni teknolojiyi kullanıyoruz.  Öğrencilerimiz digital çağın hep ilerisinde olacaklar. Gündoğdu Koleji bilgisayar laboratuvarlarında,  geleceği şimdiden kodlamaya başlıyoruz” dedi.

Adana Gündoğdu Koleji, Türk Telekom işbirliği ve altyapısı ile yeni nesil teknolojiye sahip, yedi yeni bilgisayar laboratuvarını, öğrencilerinin hizmetinize sunmaktan heyecan ve mutluluk duyduklarını belirtti.

Editör: Barış Köksal