14 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesi aday adaylığı sürecinde yoğun bir çalışma ile Mersin'de birçok ziyaret gerçekleştiren iş insanı Gültekin Uğur, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’i ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Gülktekin Uğur, amaçlarının önce CHP  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı seçilmesinde katkıda bulunmak olduğunu, ardından da parlamentoda güçlü bir yapıya kavuşmak olduğunu belirterek, "14 Mayıs'ta gerçekleşecek olan seçimler öncesi yoğun bir tempo ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız önce Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nu 13. Cumhurbaşkanımız yapmaktır. Parlamentoda elimizi güçlendirmek için de Milletvekillerimizin çoğunluğunu sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Aday adaylığım sürecinde nasıl özveri ile çalışıyorsam, aday gösterilmesem bile aynı özveri ile partime hizmet etmek için sahada olacağım. Birlikte hareket ederek kazanacağımıza inancım tamdır" dedi.

Mersin'deki PKK operasyonunda 7 kişi tutuklandı Mersin'deki PKK operasyonunda 7 kişi tutuklandı

TARHAN VE ÖZYİĞİT'E TEŞEKKÜR

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit'e misafirperverlikleri için teşekkür eden Uğur, "Her iki başkanımız da Mersin için çok kıymetlidir. Bilgi ve birikimlerini gece gündüz demeden bulundukları kentin ve ilçelerin kalkınması için harcayan başkanlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Destekleri bizler için oldukça önemli" ifadelerini kullandı.