Aday adaylığı sürecinde yoğun bir çalışma süreci geçiren Gültekin Uğur, MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan ve MESİAD Başkanı Hasan Engin ile bir araya geldi. Her iki başkanın da desteğini isteyen Uğur, Mersin iş dünyasının da tam desteğini aldı.

Mersin'de YKS'ye girecek 4 bin 165 öğrencinin sınav ücreti belediyeden Mersin'de YKS'ye girecek 4 bin 165 öğrencinin sınav ücreti belediyeden

Öncelikli hedeflerinin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı seçilmesi olduğunu söyleyen Uğur, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu partimizde Sn. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde çıktığımız bu yolda ilk hedefimiz Sn. Genel Başkanımızın Cumhurbaşkanı olarak seçilmesidir. Partimizin içerisinde Türkiye'yi aydınlığa taşıyacak, geleceğimiz için çok çalışacak binlerce isim var. Bu isimlerin her biri birbirinden değerli isimlerdir. Sn. Genel Başkanımız milletvekilliği noktasında kimi aday gösterirse göstersin hep birlikte aynı heyecanla o isimlerin yanında yer alacağız. Bizler için adaylık değil, ülkemizin geleceği önemlidir. Bu noktada bana destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.