CHP Mersin Milletvekili Aday Adayı Gültekin Uğur, CHP İl Başkanı Koral Ömür, CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Yenişehir İlçe Başkanı Tayyar Tahiroğlu, Toroslar İlçe Başkanı Cumali Akbaş ve Akdeniz İlçe Başkanı Semih Palamut'u ziyaret ederek partililerin desteğini aldı. Parti tabanından yoğun bir ilgi gören Uğur, alkışlarla karşılandı.

Aday olsun veya olmasın CHP için çalışmalarını sürdüreceğini ifade eden Gültekin Uğur, "Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün partisi olan CHP ve 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun ışığında seçim çalışmalarımızı yoğun bir tempo ile sürdürüyoruz. Aday olayım veya olmayayım aynı heyecanla çalışmalarımı sürdüreceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Yaptığımız ziyaretler neticesinde birçok parti üyelerinin desteğini hissetmek benim için büyük bir onurdur. Çalışmalarımıza örgüt başkanlarımıza ziyaret ile başladık. Örgütlerimiz partimizin ana kolonlarıdır. Başta CHP Mersin İl Başkanımız Koral Ömür olmak üzere tüm ilçe başkanlarımıza ve parti üyelerimize gönülden teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki 14 Mayıs’ta ‘Hep Birlikte Başaracağız’" dedi.

Soydan: "Mersin'e çözüm odaklı yönetim modelini getireceğiz" Soydan: "Mersin'e çözüm odaklı yönetim modelini getireceğiz"