Afyonkarahisar'da önceki gün E.S. yolda karşılaştığı iki dayısına pompalı tüfekle ateş açtı. Saldırıda İbrahim Kazak hayatını kaybederken, Kadir Kazak ise yaralandı. Öte yandan olaya ilişkin ortaya çıkan güvenlik kamerası görüntüleri görenleri dehşete düşürdü.

BİRİNİ ÖLDÜRÜP DİĞERİNİ YARALADI

Önceki gün 16.00 sıralarında Merkez Erenler Mahallesi'nde zanlı E.S., aralarında husumet bulunan dayıları İbrahim ve Kadir Kazak ile karşılaştı. Taraflar arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine E.S., yanında getirdiği pompalı tüfekle dayılarına ateş açtı. Saçmaların isabet ettiği Kadir Kazak sol omuz, İbrahim Kazak ise karnının sol tarafı ve sol elinden vuruldu. İbrahim Kazak olay yerinde yaşamını yitirdi, yaralanan Kadir Kazak, ambulansla hastaneye götürüldü.

Gözü dönen adam, sokak ortasında 2 dayısına peş peşe ateş etti

Emniyete de sıçrayan Ayhan Bora Kaplan dosyasında bir gizli tanık daha çıktı Emniyete de sıçrayan Ayhan Bora Kaplan dosyasında bir gizli tanık daha çıktı

GÖRÜNTÜLER KAN DONDURDU

Olayın üzerinden geçen 2 günün ardından bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, E.S., elindeki tüfekle dayısına ateş edeceği esnada yere düşüyor. Etrafındaki kalabalık onu engellemek istese de başarılı olamadığı görülüyor. Yerden kalkan E.S.'nin önüne diğer dayısı İbrahim Kazak geliyor ama o esnada tüfek bir anda ateş alıyor ve İbrahim Kazak boynundan vurulup olduğu yere yığılıyor. Olay sonrasında iki yaralının yerde yattığı ve E.S.'nin yanlarından yürüyüp olay yerinden uzaklaştığı görülüyor.

Editör: Barış Köksal