banner154

Baltayı taşa vurdu! Yatak odalarına kamera yerleştiren sapık tesisatçı neler yapmış neler

İngiltere'de sapık bir tesisatçının karıştığı olay ülke gündemine bomba gibi düştü. İş için gittiği evlerde kadınların yatak odalarına gizli kameralar yerleştiren 44 yaşındaki adam, gittiği bir evin güvenlik kamerasına yakalanarak baltayı taşa vurdu. Polis operasyonuyla yakalanan sapık tesisatçının bilgisayarından çok sayıda endişe verici görüntünün çıktığı ifade edildi.

Baltayı taşa vurdu! Yatak odalarına kamera yerleştiren sapık tesisatçı neler yapmış neler

İngiltere'de tesisatçılık yapan Leslie Burton, iş için gittiği evlerdeki mahrem görüntüleri kaydetmek için kadınların yatak odalarına gizli kameralar yerleştiriyordu. Gaz kazanlarına servis yaparken evlere gizli cihazlar saklayan tesisatçı, iş için gittiği bir evin güvenlik kamerasına yakalanarak kendini ele verdi. Evdeki "dadı kamerası"nın, çocukları uyurken göz kulak olmak için ev sahipleri tarafından yerleştirildiği öğrenildi.

Ortaya çıkan kamera görüntülerinde tesisatçı Burton'ın yaptıkları mide bulandırdı. Burton, gittiği evde öncelikle bir yatağın başucundaki çekmeceyi karıştırıyor. Bu sırada bir cinsel ilişki oyuncağı bulan tesisatçı, ardından kendini tatmin ederken görülüyor.

Savcı Rob Coyne, polisin Burton'ı tutukladığını ve bilgisayarında çok sayıda endişe verici görüntü bulduğunu söyledi. Burton'ın ifşa olmasının ardından tesisat firmasından istifa ettiği bildirildi. Geçen hafta sulh mahkemesinde hırsızlık, röntgencilik ve aşırı pornografi bulundurma suçlarını itiraf etti.

Hakimler uygulayabilecekleri azami 12 aylık hapis cezasının yeterli olmadığına karar verdiğinden, davası hüküm vermek üzere kraliyet mahkemesine gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380