Çalkantılı hayatlarıyla gündeme gelen Icardi- Wanda Nara ilişkisine yıldız futbolcu Keita Balde de dahil oldu. Icardi yaptığı paylaşımlarla eski takım arkadaşı Balde'nin Nara'yı sosyal medyadan mesaj atarak taciz ettiğini belirtti.

"SENİN İÇİN AİLEMİ BİLE TERK EDERİM"
Icardi yaptığı paylaşımlarda Keita Balde'nin evli olmasına rağmen Wanda Nara'ya sosyal medyadan mesaj atarak taciz ettiğini belirtti. "Kocasının karıma yazmayı bırakmadığının farkında olan zavallı bir boynuzluyu uyardım. Wanda'ya özel mesaj yoluyla gönderdiği mesajlar, fotoğraflar var çünkü bunları bana kendi eşim gönderdi." ifadelerini kullanan Icardi, "Keita Balde, Wanda'ya, 'Senin için ailemi bile terk ederim' dedi. Tüm mesajlar bende." dedi.

Gece yarısı olay ifşa! Takım arkadaşı, Icardi'nin eşi Wanda Nara'yı taciz ettiIcardi-Balde

BALDE'NİN EŞİ DEFALARCA ARADI

Açıklamaları sonrası Keita Balde'nin eşi tarafından defalarca aranan Icardi, telefonundaki aranma kayıtlarını da sosyal medyada paylaştı. Galatasaray'ın yıldızının açıklamaları ve paylaşımları sonrası sarı-kırmızılı taraftarlar Balde'nin sosyal medya hesabında futbolcunun fotoğrafının altına Icardi'yi savunan yorumlar yaptı.

Son Dakika! 10 ili vuran depremde şu ana kadar 284 kişi hayatını kaybetti, 2 bin 323 yaralı var Son Dakika! 10 ili vuran depremde şu ana kadar 284 kişi hayatını kaybetti, 2 bin 323 yaralı var

Gece yarısı olay ifşa! Takım arkadaşı, Icardi'nin eşi Wanda Nara'yı taciz etti