Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı programda rahatsızlanmasının ardından herkes sağlık durumunu merak eder oldu. Üşüttüğü için rahatsızlık geçirdiğini belirten Erdoğan, dünkü programlarını iptal ederek evde istirahate çekilmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ilgili AK Parti'den yeni açıklama geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü programlarının da iptal edildiğini belirtti.

Twitter hesabından paylaşım yapan Kandemir, "Yarın (27 Nisan Perşembe) yapılması planlanan Akkuyu Nükleer Güç Santrali törenine Sayın Cumhurbaşkanımız online katılım sağlayacaktır. Mersin mitingimizin ise ileri bir tarihte yapılması planlanmaktadır" ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali bebeğin umudu yeşerdi: 60 milyon TL toplandı Mehmet Ali bebeğin umudu yeşerdi: 60 milyon TL toplandı

Canlı yayında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yarınki programları da iptal edildi


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Cumhurbaşkanımızın sağlık durumu iyi. Sürekli iletişim halindeyiz. Hafif bir üşütme geçirdi." dedi.

Sağlık durumuna ilişkin sabah saatlerinde Twitter hesabından bilgi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi: "Yoğun mesaim sebebiyle yayın esnasında geçirdiğim küçük rahatsızlıktan ötürü geçmiş olsun dileklerini ileten, dualarını eksik etmeyen necip milletimin her bir ferdine, her bir kardeşime çok çok teşekkür ediyorum.

Canlı yayında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yarınki programları da iptal edildi

Bugün doktorlarımızın tavsiyesiyle evde istirahat edeceğim. Kırıkkaleli, Yozgatlı ve Sivaslı kardeşlerimle ne yazık ki bugün bir araya gelemeyeceğiz. Hepsinden haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Bizi temsilen Kırıkkale, Yozgat ve Sivas programlarına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay iştirak edecektir. Allah'ın izniyle yarından itibaren programımıza devam edeceğiz. Aziz milletimizi Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için çalışmayı sürdüreceğiz. Bu vesileyle tüm vatandaşlarıma sağlık, huzur ve afiyet diliyorum."

Canlı yayında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yarınki programları da iptal edildi

Editör: Barış Köksal