Önceki gün gece saat 04.30 sıralarında Kepez ilçesi Fabrikalar Mahallesi'nde meydana gelen olayda; Hürriyet Caddesi'ndeki duraktan Mesut Dertli'nin kullandığı taksiye binen H.Ş., Fabrikalar Mahallesi'ne gitmek istediğini söyledi. Bir süre sonra şahıs, yanında getirdiği ve ayaklarının yanına sakladığı kaldırım taşı işe taksi sürücüsüne saldırdı. Taksi sürücüsü kendisini korumaya çalışırken, saldırgan şahıs elindeki taşla vurmaya devam etti.

SÜRÜCÜ ACİL AMELİYATA ALINDI

Bir süre taksi sürücüsü ile boğuşan saldırgan şahıs, daha sonra araçtan inerek hızla kaçtı. Taksi sürücüsünün yardımına ise çevredeki vatandaşlar kuştu. Mesut Dertli, yaralı halde meslektaşları ve polisten yardım istedi. İhbarla olay yerine giden sağlık ekibi, ilk müdahalenin ardından Dertli'yi Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne götürdü. Ameliyata alınan Dertli'nin sağ elinde kırıklar olduğu, başından da ciddi derecede yaralandığı kaydedildi.

Müşteri gibi bindiği takside sürücüye kaldırım taşı ile saldırdı! Dehşet anları araç kamerasında

SALDIRGAN GÖZALTINDA

Saldırgan şahıs ise polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalanıp gözaltına alındı. Şahin'in emniyetteki işlemleri sürerken; taksiciler, dün akşam saatlerinde konvoy düzenleyerek saldırıyı protesto etti.

O ANLARI ANLATTI

Saldırıya uğrayan sürücü Mesut Dertli, "Gece saat 04.00 civarı ve hava karanlıktı. Arkaya oturmuştu elinde de çanta vardı. Nereye gitmek istediğini tekrar sorduğumda Erasta tarafında bulunan boş araziye gitmek istediğini söyledi. 'Arabam orada' dedi. Oraya giderken 'Burada inebilirim' dedi, ben durduğumda kafama parke taşıyla vurmaya başladı ve aramızda arbede yaşandı. Zor kurtuldum, elimde iki tane kırık var ve dişlerim de kırıldı" dedi.

Esra Erol'da akıllara durgunluk veren olay! Katil olduğu öğrenilen dadı, erkek çıktı Esra Erol'da akıllara durgunluk veren olay! Katil olduğu öğrenilen dadı, erkek çıktı

Müşteri gibi bindiği takside sürücüye kaldırım taşı ile saldırdı! Dehşet anları araç kamerasında

Editör: Barış Köksal