Adana’da 65 ruhsatsız silah ele geçirildi, 21 kişi tutuklandı Adana’da 65 ruhsatsız silah ele geçirildi, 21 kişi tutuklandı

İYİ Parti Adana Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi Bilal Bilici, Avrupa Konferans Ligi’nde Cluj’u eleyen Yukatel Adana Demirspor’un tarihinde ilk Avrupa sınavında bir üst turu sonuna kadar hak ettiğini söyleyip, “Demirspor ile gurur duyduk. Yeni rakibimiz Osijek maçında şimdiden başarılar dilerim” dedi.

Karşılaşmayı izleyip tribünden Adana Demirspor’a destek veren İYİ Parti Adana Milletvekili Bilal Bilici, futbolcuların 10 kişi kalmasına rağmen aşırı nemli havada büyük gayret gösterdiklerini belirtti. Bilal Bilici, “Tribünleri dolduran taraftarlar ayrı güzeldi. Son dakikalarda gelen gol Yeni Adana Stadını bayram yerine çevirdi. Tarihinde ilk defa Avrupa’da oynayan Adana Demirspor, Avrupa tecrübesi olan bir rakibi eleyip bu galibiyet ile ülke puanına da katkı sağladı” ifadelerini kullandı.

HERKESİ TEBRİK EDERİM

Bilal Bilici, “Başta kulüp başkanı Murat Sancak olmak üzere, futbolcuları, teknik ekibi, taraftarları ve emeği geçen herkesi bu zaferden dolayı yürekten tebrik ediyorum” diye konuştu.

Editör: Barış Köksal