Yaşlı çiftin darp edilmesiyle ilgili yeni gelişme: Müdürün oğlu da tutuklandı Yaşlı çiftin darp edilmesiyle ilgili yeni gelişme: Müdürün oğlu da tutuklandı

Gerek vatandaşlardan gelen talep ve şikayetler, gerekse sahada yaptıkları incelemeler neticesinde zaman içinde zarar gören veya miladını dolduran bankları, kamelyalar ile çöp kutularını da bulundukları yerlerden alarak müdürlüğe ait fidanlıktaki atölyelerde elden geçiren Akdeniz Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, park ve yeşil alanların ihtiyaç duyduğu her türlü mobilyayı da belediyenin öz kaynakları ile üretiyor.

Önemli bir gider kaleminin önüne geçiliyor
Birimlerin yoğun şekilde üretim yaptığını ve bu sayede önemli bir gider kaleminin önüne geçildiğini vurgulayan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, ‘üreten belediyecilik’ modeli ile hizmet verdiklerini ifade etti. Yenileme ve geri dönüşüm çalışmalarına büyük önem verdiklerini kaydeden Başkan Gültak, “Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzde görevli personel arkadaşlarımız, gerek yeşil alanlar için bank, kamelya ve çöp kutusu üretimini, gerekse oyun ve spor gruplarının bakım ve onarım işlerinin yürütülmesini sağlıyor. Bu çerçevede ekiplerimiz sadece bu yıl içinde yaklaşık 100 adet kamelya, 150 adet piknik masası 550 adet bank, 300 adet çöp kovası ile 50 pergola üretimi gerçekleştirdi. Büyük emek ve özveriyle çalışan tüm personel arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.